Blogger tarafından desteklenmektedir.

Menü3

Menü4

Popular Posts

Labels

Menü2

Menü1

Home , � Mehmet Akın

Mehmet Akın

 
  2012-2013 sezonunda Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta şampiyon olarak PTT 1. Lige yükselen Kahramanmaraşspor merakla beklenen hareketlilik. Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Ferudun Kolat ve As Başkan Ufuk Bilgetekin sözleşmesi biten oyuncularla görüşmelere başladı.

_____________________________________________________


   Yeni sezonda zorlu bir maratonda mücadele edecek olanKahramanmaraşspor PTT 1. Ligde mücadele edecek kadro yapısını belirlemek için harekete geçti. İlk önce mevcut oyuncularla görüşmelere başlayan KahramanmaFraşspor yönetimi iç transferi bitirdikten sonra dış transfere başlayacak. Geçtiğimiz hafta itibari ile oyuncuları tek tek Faturavizyon Genel Merkezine davet eden yönetim burada sözleşmesi sona eren ve yeni sezonda da kadro düşündükleri oyuncularla görüşmelere başladılar.

  15 oyuncusunun sözleşmesi sona eren Kahramanmaraşspor’da yönetim iç transferi şimdiden bitirmek ve dış transfere başlamak istiyor...

HABER:MEHMET AKIN


Tags: ,

1 yorum to "Mehmet Akın"

  1. Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.

Leave a comment